توانمندی ها و خدمات :

خدمـات مــهندسی
پوستــــــه نمای GFRC

کوچکترین خطاها و غفلت‌ها در فاز طراحی نما سبب تحمیل هزینه‌های سنگین و غیرقابل جبران در تولید و اجرای پوسته نمای gfrc خواهد شد. مهندسی پوسته‌ نما فرآیندی است که طی آن طراحی و بهینه‌سازی اجزای مختلف نما شامل قطعات GFRC و دتایل نصب انجام می‌شود. این فرآیند مهندسی دربرگیرنده جزئیات معماری، مشخصات مصالح و روش‌های اجرا است و سرمایه‌گذار را در دستیابی به پوسته نمایی زیبا، اقتصادی و کارآمد یاری می‌کند. مجموعه مبتکران بتن برای ارائه خدمات مهندسی نما از نیروهای کارآزموده و باتجربه بهره می‌‌گیرد که حافظ منافع سرمایه‌گذار در کاهش هزینه‌ها و حفظ عملکرد پوسته نمای GFRC است.

طراحـی و تــولید
قطــــــعات GFRC

تولید محصولات GFRC نیازمند تجهیزات مناسب و تسلط بر دانش تولید بتن‌های الیافی است. فرآیند تولید بر اساس طراحی و ساخت قالب‌ انجام می‌پذیرد. کیفیت ساخت قالب‌ها در کیفیت قطعات gfrc و هزینه‌های تولید قطعات اثرگذار است. ما انواع قالب‌ها را با بروز‌ترین تجهیزات صنعتی تولید می‌نمایم که امکان اجرای فرم‌های گوناگون نما را در اختیار کارفرمایان و معماران قرار می‌دهد. بر اساس دستورالعمل‌های بین‌المللی تولید قطعات gfrc به دو روش casting و hand spary انجام می‌شود. سیستم‌ها و تجهیزات کنترل کیفیت به کارفرمایان این امکان را می‌دهد که بصورت مداوم کیفیت محصولات GFRC را بر اساس آیین‌نامه‌های معتبر بررسی نمایند.

زیرسازی
و نصب نمای GFRC

اجرای پوسته نمای gfrc دارای دستورالعمل‌ها و ضوابط مشخص است که توسط انجمن جهانی gfrc و آیین‌نامه‌های بین‌المللی تبیین شده است. طراحی دتایل و اجرای نادرست پوسته نما منجر به کاهش طول عمر و عملکرد قطعات gfrc تحت اثر بارهای وارده خواهد شد. همچنین عملیات پس از نصب از جمله ریگلاژ و تعویض احتمالی قطعات منوط به استفاده از دتایل نصب صحیح و متناسب با شرایط خاص پروژه می‌باشد. مبتکران بتن با طی کردن صحیح فرآیند مهندسی نما و استفاده از نیروهای متخصص در انجام نصب قطعات، کیفیت و دوام پوسته نمای شما را تضمین می‌نماید.

ویدئو تبلیغاتی ما را ببینید